Kontaktní čočky

VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro nositele KONTAKTNÍCH ČOČEK

Pro nositele kontaktních čočeky nabízí naše oční optika roční věrnostní program, díky němu získáte vybrané druhy kontaktních čoček za výhodnější cenu. Při zakoupení kontaktních čočke během daného období Vám poskytneme akci 3+1 ZDARMA či 4+1 ZDARMA, tedy čtvrté či páté balení vašich kontaktních čoček zdarma. Typ akce závisí na druhu kontaktních čoček. Akci lze využít najendou nebo ji čerpat postupně. Bližší informace Vám rádi poskytneme přímo v naší optice.


Kontaktní čočky jsou skvělou a pohodlnou alternativou pro nositele brýlí.

V naší oční optice Vám kontaktní čočky rádi nabídneme, poradíme s jejich výběrem a objednáme Vás na jejich aplikaci u naší optometristky.

Pro správné a bezpečné nošení kontaktních čoček je nutné zohlednit všechny potřebné náležitosti a parametry a probrat Vaše konkrétní potřeby a očekávání.

Rohovka lidského oka je velice citlivá, kontaktní čočky lze proto nosit pouze pokud je oko v pořádku a zdravé. Při nošení kontaktních čoček je nutné dbát na vhodnou manipulaci a správnou hygienu.

Naše kvalifikovaná a zkušená optometristka Ing. Šárka Bělová Vám změří veškeré potřebné parametry oka pro aplikaci kontaktních čoček, ráda Vám poradí s vhodným výběrem a v neposlední řadě Vás naučí jak s kontaktními čočkami zacházet a správně o ně i oko pečovat.

Na aplikaci kontaktních čoček se můžete objednat na konkrétní termín a čas. Obsloužíme Vás bez čekání. Aplikace Vašich prvních kontaktních čoček potrvá asi 60 minut. Udělejte si proto dostatek času, abychom se Vám mohli plně věnovat.

V rámci aplikace kontaktních čoček obdržíte zkušební pár na vyzkoušení. Přibližně po jednom týdnu přijdete na kontrolu, pokud bude vše v pořádku a Vám bude vybraný typ vyhovovat, nic nebráni jejich objednání. Následné kontroly doporučujeme jednou za půl roku.

Poplatek za aplikaci kontaktních čoček (změření potřebných parametrů, zaškolení a zkušební sada vybraných kontaktních čoček) je 790Kč.

Aplikace kontaktních čoček pro ty, co již někdy kontaktní čočky nosily, je poplatek 450 Kč