Kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou skvělou a pohodlnou alternativou pro nositele brýlí.

V naší oční optice Vám kontaktní čočky rádi nabídneme, poradíme s jejich výběrem a objednáme Vás na jejich aplikaci u naší optometristky.

Pro správné a bezpečné nošení kontaktních čoček je nutné zohlednit všechny potřebné náležitosti a parametry a probrat Vaše konkrétní potřeby a očekávání.

Rohovka lidského oka je velice citlivá, kontaktní čočky lze proto nosit pouze pokud je oko v pořádku a zdravé. Při nošení kontaktních čoček je nutné dbát na vhodnou manipulaci a správnou hygienu.

Naše kvalifikovaná a zkušená optometristka Ing. Šárka Bělová Vám změří veškeré potřebné parametry oka pro aplikaci kontaktních čoček, ráda Vám poradí s vhodným výběrem a v neposlední řadě Vás naučí jak s kontaktními čočkami zacházet a správně o ně i oko pečovat.

Na aplikaci kontaktních čoček se můžete objednat na konkrétní termín a čas. Obsloužíme Vás bez čekání. Aplikace Vašich prvních kontaktních čoček potrvá asi 60 minut. Udělejte si proto dostatek času, abychom se Vám mohli plně věnovat.

V rámci aplikace kontaktních čoček obdržíte zkušební pár na vyzkoušení. Přibližně po jednom týdnu přijdete na kontrolu, pokud bude vše v pořádku a Vám bude vybraný typ vyhovovat, nic nebráni jejich objednání. Následné kontroly doporučujeme jednou za půl roku.

 

Poplatek za aplikaci kontaktních čoček (změření potřebných parametrů, zaškolení a zkušební sada vybraných kontaktních čoček) je 790Kč.

Aplikace kontaktních čoček pro ty, co již někdy kontaktní čočky nosily, je poplatek 450 Kč